Hikvision Zasilacz 12V/1A DS-2FA1205-C8(EUR)
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
80.90
Opis
Zasilacz 12V/1A DS-2FA1205-C8(EUR)
Wielokanałowy SMPS, 60 W, 12 VDC/1 A maks. na kanał, maks. prąd całkowity 5 A
  • Zabezpieczenie przed nadmiernym prądem/zwarciem/napięciem
  • Dobre parametry EMC
  • Kompaktowe rozmiary; możliwość zastosowania w kamerach
  • Szeroki zakres napięcia wejściowego: 150 do 285 VAC
Dane techniczne
Złącza 2 x CS
Pasuje do
Zasilanie
Uwe AC: 150 do 285 VAC
Kolor Szary
Wymiary
130 × 94 × 34 mm