Producenci
Hisense Telewizor LED 43 cale 43A6N
Opis
Wejdź w historię z Dolby
Odkryj różnicę w Dolby - najwyższej jakości rozrywka, która pomoże Ci poczuć głębszą więź z filmami, programami, muzyką, sportem i grami, które kochasz. Zobacz, czego Ci brakowało, dzięki wciągającemu doświadczeniu jak żadne inne.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 43A6N |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 250 nits |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Smart TV | Tak |
| System TV | VIDAA |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | HDR |
| Obraz | HDR10+ |
| Obraz | HLG |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Blokada rodzicielska |
| System dźwięku | Technologia dźwięku: Technologia DTS Virtual X |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 14 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 1 x AV |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Pobór mocy | 75 W |
| Wysokość | 560 mm |
| Wysokość z podstawą | 608 mm |
| Szerokość | 963 mm |
| Głębokość | 74 mm |
| Głębokość z podstawą | 223 mm |
| Waga | 6.9 kg |