Producenci
Hisense Telewizor QLED 43 cale 43E7NQ
Opis
Ponad miliard odcieni żywych kolorów
Przeżyj wizualną ucztę dzięki Quantum Dot Color. Każda ramka jest bogata, żywa i realistyczna, dzięki czemu każdy kolor, od najbardziej subtelnych do najbardziej żywych, wyróżnia się.
Zobacz zawartość w olśniewających szczegółach
Zainspirowane technologią kinową, nasze kompletne rozwiązanie HDR, obejmujące między innymi 4K HDR Immersive i Dolby Vision, zapewniając zadziwiającą jasność, kolory, głęboki kontrast.
Wejdź w dźwięk
Dolby Atmos zapewnia najwyższe wciągające wrażenia słuchowe, dzięki czemu możesz czuć i słyszeć dźwięki ze wszystkich kierunków. Ciesz się wciągającym, naturalnym i wiernym dźwiękiem. Jest tak realistyczny, że w każdej chwili poczujesz się tak, jakbyś naprawdę tam był.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 43E7NQ |
| Panel | QLED |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 275 nits |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Smart TV | Tak |
| System TV | VIDAA |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | Quantum Dot Colour |
| Obraz | AI Sports Mode |
| Obraz | HDR10+ |
| Obraz | HLG |
| Obraz | HDR |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| System dźwięku | Technologia dźwięku: Dolby Atmos, DTS Virtual X decoding |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 14 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x AV |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Pobór mocy | 100 W |
| Wysokość | 560 mm |
| Wysokość z podstawą | 611 mm |
| Szerokość | 963 mm |
| Głębokość | 74 mm |
| Głębokość z podstawą | 223 mm |
| Waga | 7.8 kg |