Producenci
HyperX Klawiatura Alloy Origins 60
Opis
HyperX Alloy Origins 60 to wyjątkowo przenośna klawiatura. Charakteryzuje się wytrzymałą, w pełni aluminiową i niezawodnymi przełącznikami HyperX, wyważonymi pod kątem szybkości i wydajności które są w stanie wytrzymać 80 milionów naciśnięć klawiszy. Niech Twój styl rozbłyśnie dzięki wyeksponowanej konstrukcji LED przełączników HyperX. Dostosuj klawiaturę do swoich potrzeb za pomocą makr, spersonalizowanych profili oświetlenia i innych funkcji za pomocą oprogramowania HyperX NGENUITY.
Dane techniczne
| Model | Alloy Origins 60 |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Wymiary | 296 x 106 x 37 mm |
| Waga | 0.78 kg |