Producenci
HyperX Klawiatura Alloy Origins Core
Opis
Klawiatura dla graczy Alloy Origins Core
Klawiatura mechaniczna dla graczy HyperX Alloy Origins Core
HyperX Alloy Origins Core to trwała, ultra-kompaktowa klawiatura ze specjalnymi przełącznikami mechanicznymi HyperX, stworzona by zapewnić graczom idealne połączenie stylu, wygody i niezawodności. Przełączniki klawiszy podświetlane przez widoczne diody LED charakteryzuje wyważenie siły aktywacji i skoku. W ten sposób uzyskano szybką reakcję i dokładność. Korpus klawiatury Alloy Origins Core zbudowano w całości z aluminium, aby zapewnić trwałość i stabilność przy mocnych uderzeniach w klawisze. Klawiaturę wyposażono w nóżki służące do ustawienia trzech różnych poziomów nachylenia. Kompaktowa klawiatura typu TKL nie posiada części numerycznej, dzięki czemu pozostawia więcej wolnego miejsca na swobodny ruch myszy, a odłączany przewód USB-C ułatwia jej przenoszenie.
Zmieniaj ustawienia podświetlenia, twórz makra i reguluj tryb gry za pomocą oprogramowania HyperX NGENUITY. Ten zaawansowany i łatwy w obsłudze program pozwala ustawić podświetlenie poszczególnych klawiszy, nakładać niesamowite efekty świetlne i personalizować sprzęt zgodny z oprogramowaniem NGENUITY.
Cechy charakterystyczne:
- Przełączniki mechaniczne HyperX
- Korpus z aluminium stosowanego w lotnictwie
- Kompaktowa, przenośna konstrukcja z odłączanym przewodem USB-C
- Niesamowite podświetlenie RGB z dynamicznymi efektami
- Zaawansowana personalizacja dzięki oprogramowaniu HyperX NGENUITY
- Trójstopniowa regulacja pochylenia klawiatury
- Wbudowana pamięć na trzy profile
- Tryb gry, pełny anti-ghosting i N-key rollover
Dane techniczne
| Model | Alloy Origins Core |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Wymiary | 34,5 x 360 x 132,5 mm |
| Waga | 0.9 kg |