Producenci
HyperX Klawiatura mechaniczna Alloy MKW100
Opis
Alloy MKW100
HyperX Alloy MKW100 to niedroga, pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna, która świetnie nadaje się do gier, pracy i szkoły. Spersonalizuj swoją klawiaturę dzięki dynamicznemu oświetleniu RGB i efektom, które można łatwo dostosować za pomocą oprogramowania HyperX NGENUITY. Zapisz do 3 profili oświetlenia w pamięci klawiatury, aby ulubione efekty były zawsze łatwo dostępne. Alloy MKW100 ma trwałą ramę ze szczotkowanego aluminium i charakteryzuje się niezawodną r dzięki pyłoszczelnym odpornym na kurz przełącznikom mechanicznym o wytrzymałości do 50 milionów naciśnięć.
Dane techniczne
| Model | Alloy MKW100 |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary |
|
| Waga | 995 g |