Producenci
HyperX Mysz Pulse fire Surge czarna
Opis
Mysz Pulse fire Surge czarna
Mysz HyperX Pulsefire Surge oferuje graczom funkcjonalność, precyzję i styl dzięki najnowocześniejszemu sensorowi Pixart 3389 oraz efektownemu pierścieniowi świetlnemu 360° we wszystkich kolorach RGB. Mysz Pulsefire Surge posiada natywne ustawienia DPI do 16.000 DPI, co usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających graczy. Błyskawicznie reagujące przełączniki Omron o przewidywanej żywotności aż 50 milionów kliknięć gwarantują niezawodne przekazanie kliknięcia sygnalizującego strzał w chwili pojawienia się przeciwnika w celowniku. Oprogramowanie HyperX NGenuity umożliwia dostosowywanie ustawień DPI, kolorów podświetlenia LED, definiowanie makr i zapisywanie ich w pamięci myszy. Mysz Pulsefire Surge posiada duże ślizgacze, które eliminują opór i zapewniają lepsza kontrolę jej ruchów.
Dane techniczne
| Model | HyperX Pulsefire Surge |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 16000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 120.24 x 62.85 x 40.7 mm |
| Waga | 130 g |
| Unboxing |