Producenci
HyperX Mysz bezprzewodowa Pulsefire Haste 2 Gaming biała
Opis
Dane techniczne
| Model | Pulsefire Haste 2 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 400 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 26000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlenie | RGB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 124 x 67 x 38 mm |
| Waga | 60 g |