Producenci
HyperX Mysz gamingowa Pulsefire Haste
Opis
HyperX Pulsefire Haste został stworzony dla elitarnych graczy, którzy chcą zyskać każdy ułamek sekundy w swoim dążeniu do bycia najlepszym. Ważąca 59 gramów, w pełni funkcjonalna, responsywna mysz z powłoką o strukturze plastra miodu ma wszystko, czego potrzebujesz. Przełączniki TTC Golden micro zapewniają satysfakcjonujące, niezawodne kliknięcia i wytrzymują 60 milionów kliknięć.
Dane techniczne
| Model | Pulsefire Haste |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 400 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 3200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 124.2 x 38.2 x 66.8 mm |
| Waga | 59 g |