Producenci
HyperX Myszka gamingowa Pulsefire Haste Black/Red
Opis
Mysz HyperX Pulsefire Haste została stworzona z myślą o elitarnych graczach, którzy pragną zyskać każdy ułamek sekundy w dążeniu do doskonałości. Ta ważąca jedynie 59 gram, funkcjonalna i responsywna mysz z konstrukcję o strukturze plastra miodu ma wszystko, czego potrzebujesz i to bez zbędnego obciążenia. Złote mikroprzełączniki TCC zapewniają niezawodność i satysfakcję z kliknięć, a dzięki wyjątkowej trwałości 60 mln naciśnięć nie musisz się martwić o skuteczność klikania. Elastyczny kabel HyperFlex USB oraz najwyższe jakości rolki PTFE współpracują ze sobą, zapewniając łatwy i płynny ślizg myszy ułatwiając dominację w każdej grze.
Cechy charakterystyczne:
- Ultralekka konstrukcja o strukturze plastra miodu
- Kabel HyperFlex USB
- Złote pyłoodporne mikroprzełączniki TTC
- Najwyższej jakości rolki PTFE
- Dołączona taśma antypoślizgowa
- Możliwość personalizacji w oprogramowaniu HyperX NGENUITY
- Czujnik Pixart 3335
- Responsywna konstrukcja z przyciskiem dwufunkcyjnym
Dane techniczne
| Model | Pulsefire Haste |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 16000 dpi |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czerwony |
| Wymiary | 67 x 124 x 38 mm |
| Waga | 59 g |
| Pozostałe parametry | Kompatybilność:
|