Producenci
HyperX Słuchawki Stinger Core 7.1
Opis
Gotowość do gry: Słuchawki bezprzewodowe z dźwiękiem przestrzennym DTS Headphone:X
Doświadcz bezprzewodowej wolności i dźwięku przestrzennego DTS Headphone:X[1] w cenie, która jest trudna do pobicia. HyperX Cloud Stinger Core to lekki zestaw słuchawkowy do gier z doskonałą jakością dźwięku w wytrzymałym, niezawodnym pakiecie. Mikrofon z funkcją redukcji zakłóceń umożliwia prowadzenie rozmów ze znajomymi i zapewnia wyraźną komunikację z drużyną. Cloud Stinger Core ma również wbudowane elementy sterujące, dzięki czemu można regulować głośność słuchawek z nausznika, a także wygodny mikrofon z funkcją wyciszania przez obrócenie.
Połączenie bezprzewodowe klasy gamingowej
Wolność od kabli dzięki bezprzewodowemu połączeniu 2,4 GHz.
Słuchawki DTS Headphone:X[1] z dźwiękiem przestrzennym
Technologia DTS Spatial Audio, dzięki precyzyjnej lokalizacji dźwięku i wirtualnej scenie dźwiękowej 3D, pomoże Ci zwiększyć przewagę i zanurzyć się w dźwięku.
Lekkość i komfort
Graj dłużej przy użyciu tego lekkiego zestawu słuchawkowego, który wyposażono w miękkie, przewiewne poduszki.
Porywająca jakość dźwięku w grach
Zamknięte nauszniki pomagają blokować szumy, a przetworniki 40 mm i wzmocnione basy pozwalają zagłębić się w grę.
Regulowane stalowe suwaki
Niezawodne i wytrzymałe suwaki pozwalają na odpowiednią regulację i komfort.
Wbudowana regulacja dźwięku
Wygodne elementy do regulacji dźwięku zintegrowane z przewodem umożliwiają regulowanie dźwięku bez konieczności zagłębiania się w menu systemowe.
Mikrofon z funkcją tłumienia hałasu, wyciszony, gdy ramię jest podniesione
Elastyczny, tłumiący szumy mikrofon zapewnia wyraźną komunikację z innymi graczami i pozwala na natychmiastowe wyciszenie po podniesieniu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Surround 7.1 |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 103 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 0.5 m |
| Zasięg | 20 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 244 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|