Producenci
HyperX Zestaw słuchawkowy dla graczy Cloud Stinger PS5
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 191 x 187 x 86 mm |
| Waga | 276.5 g |