Producenci
IIYAMA Bezprzewodowy adapter Mini USB 3.0 EW-7822UTC
Opis
EW-7822UTC Bezprzewodowy dwupasmowy MU-MIMO adapter Mini USB 3.0
Uaktualnij swoje urządzenie bezprzewodowe do dwuzakresowego 802.11ac z najszybszą możliwą łącznością USB 3.0, aby uzyskać niesamowitą prędkość WiFi w wolnym od zakłóceń paśmie częstotliwości 5GHz. EW-7822UTC to bezprzewodowa karta sieciowa nowej generacji zgodna ze standardem 802.11ac i oferująca prędkość transmisji do 867Mb/s w paśmie 5GHz, prawie 3 razy większą niż standard 802.11n.
Wzbogać profesjonalne ekrany wielkoformatowe serii TF39AS do superszybkie WiFi 802.11ac i ciesz się transmisją wideo i danych.
Dzięki technologii MU-MIMO EW-7822UTC zapewnia większą wydajność WiFi i posiada przycisk WPS (Wi-Fi Protected Setup), który umożliwia szybkie i łatwe skonfigurowanie bezpiecznej sieci bezprzewodowej.
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Antena | Wewnętrzna |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Wymiary | 8 x 16 x 34 mm |
| Waga | 0.04 kg |
| Pozostałe parametry | Maksymalna prędkość przesyłu danych AC1200 WiFi: do 867Mbps (5GHz); 300Mbps (2.4GHz) |