Producenci
IIYAMA MINI PC SDM31201BC-1L,i3-1220P,8GB DDR4,SSD 256GB,2xUSBC,4xUSBA,1xHDMI,RJ45
Opis
Komputer PC z gniazdem Intel i3 SDM-L i systemem Windows 11 obsługujący rozdzielczość 4K (3840x2160)
Ten mini komputer SDM-L z procesorem Intel Core i3 przekształca Twój wielkoformatowy wyświetlacz iiyama z serii ProLite LH75 (50" i większe) w samodzielne rozwiązanie. Jest wyposażony w wydajny procesor Intel, zintegrowaną grafikę Ultra HD oraz szybki dysk SSD. Posiada cztery porty USB 3.2 Gen 1 oraz dwa porty Type-C (USB 3.2 + DP ALT).
Dane techniczne
| Model | SDM31201BC-1L |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Taktowanie procesora | 3.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel i3-1220P |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics for 12th Gen Processors |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Pojemność zainstalowanych dysków | 256 GB |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Porty USB | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 IoT Enterprise |
| Obudowa | Mini PC |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 195 x 110 x 25 mm |
| Waga | 0.4 kg |