Producenci
IIYAMA Mini PC OPC51104BC-1 i5-11300H,8GBDDR,SSD 256GB M2,WIN11
Opis
Ten mini OPS PC z procesorem Intel Core i5, zintegrowaną kartą graficzną Ultra HD i szybkim dyskiem SSD zmieni Twój ekran w rozwiązanie typu all-in-one. Koniec problemów z kablami i koniecznością montowania PC do obudowy lub na uchwycie. Po prostu wsuń moduł w slot i gotowe!
Dane techniczne
| Model | OPC51104BC-1 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.6 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-11300H |
| Karta graficzna | Zintegrowana Intel Iris Xe |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Pojemność zainstalowanych dysków | 256 GB |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Karta dźwiękowa | Zintegrowany system High Definition Audio Stereo |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 IoT Enterprise |
| Obudowa | Mini PC |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 180 x 30 x 119 mm |
| Waga | 1 kg |
| Pozostałe parametry |
|