Producenci
IIYAMA Mini PC OPC51204BC-1, i5-12450H, 8GB DDR- max 32GB, SSD 256GB
Opis
Komputer PC z gniazdem Intel i5 OPS i systemem Windows 11 obsługujący rozdzielczość 5K (5120x2160)
Ten mini OPS PC z procesorem Intel Core i5 zamienia wielkoformatowy monitor iiyama (interaktywny) w samodzielne rozwiązanie. Jest wyposażony w potężny procesor Intel ze zintegrowaną grafiką Ultra HD i szybkim dyskiem SSD. Koniec z kablami i koniecznością montowania komputera z tyłu monitora lub na podnośniku. OPC51204BC-1 jest również bardzo cichy - poziom hałasu wynosi poniżej 34 dB przy 100% obciążeniu procesora w odległości 1 metra. Wystarczy wsunąć komputer iiyama OPS slot PC i od razu rozpocząć pracę.
Dane techniczne
| Model | OPC51204BC-1 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-12450H |
| Karta graficzna | Integrated Intel Iris UHD Graphics for 12th Gen |
| Maks. wielkość pamięci | 8 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Pojemność zainstalowanych dysków | 256 GB |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 IoT Enterprise |
| Obudowa | Mini PC |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 180 x 119 x 30 mm |
| Waga | 0.6 kg |
| Pozostałe parametry |
|