Producenci
IIYAMA Moduł OPS PC OPC51201CC-1 i5-1240P 16GB DDR4 256M2 SSD WIN 11
Opis
Moduł OPS PC z Intel i5 i systemem Windows 11 IoT Enterprise i TPM 2.0 (Trusted Platform Module)
Ten mini OPS PC z procesorem Intel Core i5 zamienia wielkoformatowy monitor iiyama (interaktywny) w samodzielne rozwiązanie. Jest wyposażony w potężny procesor Intel ze zintegrowaną grafiką Ultra HD i szybkim dyskiem SSD. Koniec z kablami i koniecznością montowania komputera z tyłu monitora lub na podnośniku. OPC51201CC-1 jest również bardzo cichy - poziom hałasu wynosi poniżej 34 dB przy 100% obciążeniu procesora w odległości 1 metra. Wystarczy wsunąć komputer iiyama OPS slot PC i od razu rozpocząć pracę.
Dane techniczne
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 4.4 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-1240P |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| System operacyjny | Windows 11 IoT Enterprise |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 180 x 119 x 30 mm |
| Waga | 0.75 kg |