Producenci
IIYAMA Monitor 10 cali TW1023ASC-B1P 10P.DOT.IPS,ANDROID,WIFI,CAM,MIC,USB
Opis
10.1 monitor z 10-punktowym panelem dotykowym PCAP, Androidem i technologią Powerover Ethernet
Monitor informacyjno-reklamowy ProLite TW1023ASC-B1P z systemem Android to idealne narzędzie do środowisk o intensywnym użytkowaniu, takich jak sklepy, interaktywne punkty sprzedaży, punkty informacyjne lub branża hotelarska. Technologia Power over Ethernet (POE) umożliwia zarówno przesyłanie danych, jak i zasilanie za pomocą jednego kabla, co znacząco upraszcza instalację. Monitor może pracować w orientacji poziomej, pionowej lub stolikowej. Dzięki wbudowanej kamerze i głośnikom oferuje nieograniczone możliwości instalacji interaktywnych.
Dane techniczne
| Model | TW1023ASC-B1P |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 10.1'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 135.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 216.6 mm |
| Plamka matrycy | 0.1692 mm |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 (WXGA) |
| Czas reakcji | 25 ms |
| Jasność | 385 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 160 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x micro USB (Type B) |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | RoHS |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 7 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 172 mm |
| Szerokość | 255 mm |
| Głębokość | 30.5 mm |
| Waga | 0.8 kg |
| Pozostałe parametry |
|