Producenci
IIYAMA Monitor 15 cali ProLite TF1515MC-B2 poj.10pkt,pianka,4:3,TN
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ProLite TF1515MC-B2 |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Przekątna ekranu | 15" |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 228.1 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 304.1 mm |
| Plamka matrycy | 0.297 mm |
| Rozdzielczość | 1024 x 768 (XGA) |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 800:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.4 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 60 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 160 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 150 ° |
| Ilość kolorów | 16,2 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 16 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 291 mm |
| Szerokość | 364 mm |
| Głębokość | 41.5 mm |
| Waga | 2.9 kg |
| Pozostałe parametry |
|