Producenci
IIYAMA Monitor 15 cali T1521MSC-B2 POJEMN.10PKT.TN,7H,IP65(front),VGA,HDMI,2x2W,4:3,VESA
Opis
15-calowy monitor z 10 punktami dotykowymi
iiyama ProLite T1521MSC-B2 to monitor multi-touch wykorzystujący, zapewniającą trwałość i odporność na zarysowania, technologię pojemnościową. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Obudowa monitora nie ma ramki zasłaniającej ekran z przodu jest on jedną gładką, szklaną taflą na całej swej powierzchni. Łatwo więc utrzymać go w czystości. Regulacja położenia ekranu (do 70° w górę) w połączeniu z możliwością instalacji na ścianie gwarantuje komfort użytkowania monitora i oszczędność miejsca. Przyciski obsługi umieszczone są w tylnej części obudowy ekranu. Można też je zablokować i deaktywować funkcję dotykową.
ODPORNOŚĆ NA ZARYSOWANIA
Odporność na zarysowania jest szczególnie istotna w przypadku monitorów dotykowych wykorzystywanych w szkołach i budynkach użyteczności publicznej. Szklana powłoka zabezpiecza ekran i gwarantuje jego trwałość. Dodatkowo nawet jeśli powłoka zostanie uszkodzona, nie ma to żadnego wpływu na działanie funkcji dotykowej.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ProLite T1521MSC-B2 |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Przekątna ekranu | 15" |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 228 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 304 mm |
| Plamka matrycy | 0.297 mm |
| Rozdzielczość | 1024 x 768 (XGA) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 370 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 800:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.4 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 60 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 16 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 308 mm |
| Szerokość | 340.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 198 mm |
| Waga | 3.5 kg |