Producenci
IIYAMA Monitor 15 cali T1532MSC-B1S POJ.10PKT.IP54,HDMI,DP,VGA,2x1W
Opis
PROLITE T1532MSC-B1S
15" monitor z 10 punktami dotykowymi
ProLite T1532MSC-B1S 15" to monitor multi-touch oparty o technologię pojemnościową (projected capacitive), która dzięki szklanej powłoce pokrywającej ekran gwarantuje nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale też trwałość i odporność na zarysowania. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Regulacja położenia ekranu (do 90° w górę) w połączeniu z możliwością instalacji na ścianie gwarantuje komfort użytkowania panelu i oszczędność miejsca. Przyciski obsługi umieszczone są z boku obudowy ekranu, można też je zablokować. Ponadto szklana konstrukcja od krawędzi do krawędzi tworzy przyciągające wzrok wykończenie o wysokiej przepuszczalności światła, gwarantując doskonałą klarowność obrazu i wspaniałe kolory.
IP54
Kod IP klasyfikuje urządzenia w oparciu o ich odporność na działania obcyh obiektów i wody. IP54 oznacza, że monitor może pracować w pomieszczeniach o dużym zapyelniu oraz że jest odporny na działania strumieni wody.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ProLite T1532MSC-B1S |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Przekątna ekranu | 15" |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 228.1 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 304.1 mm |
| Plamka matrycy | 0.297 mm |
| Rozdzielczość | 1024 x 768 (XGA) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 800:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 60 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 176 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 176 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | RoHS |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 16 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 306.5 mm |
| Szerokość | 351 mm |
| Głębokość z podstawą | 200 mm |
| Waga z podstawą | 3.7 kg |