Producenci
IIYAMA Monitor 15 cali TF1534MC-B7X TN,10 punktów dotykowych, HDMI, DP, 4:3, P65, 7H, USB
Opis
PROLITE TF1534MC-B7X
15-calowy monitor open frame z 10 punktami dotykowymi i funkcją touch through glass. Monitor ProLite TF1534MC-B7X wykorzystuje technologię pojemnościową z 10 punktami dotyku i jest wbudowany w przyciągającą wzrok ramkę ze szkłem typu edge-to-edge, która gwarantuje wysoką trwałość, odporność na zarysowania i doskonałą jakość obrazu. Ekran posiada również klasyfikację IP65 oznaczającą, że może pracować w pomieszczeniach o dużym zapyleniu oraz, że jest odporny na działania strumienia wody. Technologia Touch-Through-Glass zapewnia płynną i dokładną reakcję na dotyk. ProLite TF1534MC-B7X to idealne rozwiązanie dla integratorów kiosków, sklepów detalicznych i punktów srzedaży.
IP
Kod IP klasyfikuje urządzenia w oparciu o ich odporność na działania obcyh obiektów i wody. IP65 oznacza, że monitor może pracować w pomieszczeniach o dużym zapyleniu oraz że jest odporny na działania strumieni wody.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | PROLITE TF1534MC-B7X |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Przekątna ekranu | 15" |
| Typ matrycy | TN LED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 228 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 304 mm |
| Plamka matrycy | 0.297 mm |
| Rozdzielczość | 1024 x 768 (XGA) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 370 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 700:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.4 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 60 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,2 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | WEEE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 9 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 265.5 mm |
| Szerokość | 337.5 mm |
| Głębokość | 44.5 mm |
| Waga | 2.7 kg |