Producenci
IIYAMA Monitor 15 cali TW1523AS-B1P 10P.DOT.IPS,ANDROID,USB,WIFI,MIC,2x2W
Opis
15.6 monitor Full HD z 10-punktowym panelem dotykowym PCAP, Androidem i technologią Power over Ethernet
Monitor informacyjno-reklamowy ProLite TW1523AS-B1P z systemem Android to idealne narzędzie do środowisk o intensywnym użytkowaniu, takich jak sklepy, interaktywne punkty sprzedaży, punkty informacyjne lub branża hotelarska. Technologia Power over Ethernet (POE) umożliwia zarówno przesyłanie danych, jak i zasilanie za pomocą jednego kabla, co znacząco upraszcza instalację. Monitor może pracować w orientacji poziomej, pionowej lub stolikowej. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikom oferuje niemal nieograniczone możliwości instalacji interaktywnych.
Dane techniczne
| Model | TW1523AS-B1P |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 193.59 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.16 mm |
| Plamka matrycy | 0.17925 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 30 ms |
| Jasność | 385 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 170 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x mini HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 12 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 244 mm |
| Szerokość | 387 mm |
| Głębokość | 30.5 mm |
| Waga | 1.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|