Producenci
IIYAMA Monitor 17 TF1734MC-B7X TN,POJ.10pkt.HDMI,DP,5:4,IP65,
Opis
17-calowy monitor open frame z 10 punktami dotykowymi i funkcją touch through glass
- Monitor ProLite TF1734MC-B7X wykorzystuje technologię pojemnościową z 10 punktami dotyku i jest wbudowany w przyciągającą wzrok ramkę ze szkłem typu edge-to-edge, która gwarantuje wysoką trwałość, odporność na zarysowania i doskonałą jakość obrazu. Ekran posiada również klasyfikację IP65 oznaczającą, że może pracować w pomieszczeniach o dużym zapyleniu oraz, że jest odporny na działania strumienia wody. Technologia Touch-Through-Glass zapewnia płynną i dokładną reakcję na dotyk. ProLite TF1734MC-B7X to idealne rozwiązanie dla integratorów kiosków, sklepów detalicznych i punktów srzedaży. W celu ułatwienia integracji monitor można wyposażyć w opcjonalne zewnętrzne wsporniki montażowe (OMK1-1).
TECHNOLOGIA DOTYKOWA - POJEMNOŚCIOWA
- Technologia ta wykorzystuje przewodnictwo elektryczne. Dotyk jest rejestrowany ponieważ w miejscu dotknięcia palcem szklanej powłoki pokrywającej ekran zmienia się pojemność elektryczna. Powłoka to gwarantuje nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale też trwałość i odporność na zarysowania. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Panel rozpoznaje dotyk wykonywany palcem (także w rękawiczce lateksowej) lub specjalnym rysikiem.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | PROLITE TF1734MC-B7X |
| Proporcje obrazu | 5:4 |
| Przekątna ekranu | 17" |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.264 mm |
| Rozdzielczość | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.4 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | RoHS |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 13 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 307 mm |
| Szerokość | 369 mm |
| Głębokość | 47.5 mm |
| Waga | 3.6 kg |
| Pozostałe parametry |
|