Producenci
IIYAMA Monitor 17 cali T1732MSC-B1S POJ.10PKT.IP54,HDMI,DP,VGA,2x1W,5:4
Opis
PROLITE T1732MSC-B1S
17" monitor z 10 punktami dotykowymi
ProLite T1732MSC-B1S 17" to monitor multi-touch oparty o technologię pojemnościową (projected capacitive), która dzięki szklanej powłoce pokrywającej ekran gwarantuje nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale też trwałość i odporność na zarysowania. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Elastyczna podstawa może być ustawiona pod różnymi kątami, zapewniając wygodę i ergonomię użytkowania, a zintegrowany system zarządzania kablami ukrywa wszystkie kable i przewody elektryczne, zapewniając uporządkowane miejsce pracy. Przyciski obsługi umieszczone są z boku obudowy ekranu, można też je zablokować. Ponadto szklana konstrukcja od krawędzi do krawędzi tworzy przyciągające wzrok wykończenie o wysokiej przepuszczalności światła, gwarantując doskonałą klarowność obrazu i wspaniałe kolory.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Proporcje obrazu | 5:4 |
| Przekątna ekranu | 17" |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 270.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 338 mm |
| Plamka matrycy | 0.264 mm |
| Rozdzielczość | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | REACH |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 20 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 378 mm |
| Szerokość | 387 mm |
| Głębokość z podstawą | 240 mm |
| Waga z podstawą | 4.9 kg |