Producenci
IIYAMA Monitor 19 cali ProLite E1980D-B1 VGA,DVI,5:4,TN,5ms,250cd
Opis
ProLite E1980SD to 19-calowy monitor z podświetleniem LED, dobrym czasem reakcji i kontrastem ACR 5M:1. Monitor wyposażony jest w cyfrowe złącze DVI i analogowe VGA. Panel jest zgodny z wymaganiami normy Energy Star.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ProLite E1980D-B1 |
| Proporcje obrazu | 5:4 |
| Przekątna ekranu | 19" |
| Typ matrycy | TN LED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.294 mm |
| Rozdzielczość | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 12 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 24 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 76 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI |
| Gniazda we/wy | 1 x mini-VGA |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | ErP |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 16 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 402 mm |
| Szerokość | 411 mm |
| Głębokość | 204.5 mm |
| Waga | 3.2 kg |