Producenci
IIYAMA Monitor 21.5 cala ProLite XUB2293HSU-B6 IPS,100Hz,HAS(150mm),1ms,HDMI,DP,2xUSB, FreeSync,2x2W,PIVOT
Opis
PROLITE XUB2293HSU-B6
21,5" monitor IPS z hubem USB i podstawą o regulowanej wysokości do konfiguracji z wieloma monitorami
Elegancka konstrukcja od krawędzi do krawędzi czyni model ProLite XU2293HSU doskonałym wyborem do zestawów z wieloma monitorami. Dzięki zastosowaniu technologii panelu IPS, użytkownicy mogą cieszyć się precyzyjnym i jednolitym odwzorowaniem kolorów oraz szerokimi kątami widzenia. Wysokie wartości kontrastu i jasności sprawiają, że ten monitor wyróżnia się podczas projektowania graficznego i stron internetowych.
Dodatkowe funkcje, takie jak wbudowane głośniki, gniazdo słuchawkowe, 2-portowy hub USB, oraz złącza HDMI i DisplayPort, pozwalają na wszechstronne korzystanie z urządzenia. Dodatkowo, funkcja redukcji niebieskiego światła została wprowadzona w celu minimalizacji zmęczenia oczu, co zwiększa komfort użytkownika, zwłaszcza podczas długotrwałego korzystania z monitora. Posiada również stopę z regulacją wysokości 150 mm. Dzięki swoim 21,5" ten monitor doskonale sprawdzi się zarówno w zastosowaniach domowych, jak i biurowych.
GŁOŚNIKI I WYJŚCIE SŁUCHAWKOWE
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | ProLite XUB2293HSU-B6 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 260.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 478.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.249 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 110 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | UKCA |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 17 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość (maks.) | 478.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 328.5 mm |
| Szerokość | 492 mm |
| Głębokość z podstawą | 209.5 mm |
| Waga z podstawą | 3.9 kg |