Producenci
IIYAMA Monitor 21.5 cala T2255MSC-B1 POJ.10PKT.IPS,HDMI,DP,2xUSB 3.0
Opis
PROLITE T2255MSC-B1
21.5-calowy monitor wielodotykowy ze szkłem od krawędzi do krawędzi, powłoką zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców, obsługą aktywnego rysika (MPP 2.0) i elastycznym stojakiem ProLite T2255MSC z rozdzielczością Full HD (1920x1080) i precyzyjną 10-punktową technologią dotykową PCAP zapewnia płynną i dokładną reakcję na dotyk. Wyposażony w technologię IPS LCD, oferuje wyjątkową wydajność kolorów i szerokie kąty widzenia. Specjalna powłoka Nano zapewnia gładszy dotyk i mniejszy opór przy dotyku. Dzięki niej ekran jest mniej statyczny i podatny na zabrudzenia, kurz i odciski palców.Monitor obsługuje technologię MPP2.0 (Microsoft Pen Protocol), która jest stosowana w cyfrowych piórach i rysikach do użytku z kompatybilnymi urządzeniami. Pióro lub rysik może wchodzić w interakcję z monitorem ProLite T2255MSC, umożliwiając użytkownikom pisanie, rysowanie i nawigację na ekranie. Jest ono bardzo precyzyjne i obsługuje funkcję pochylania, co oznacza, że użytkownicy mogą regulować grubość i kąt linii poprzez pochylanie pióra, zapewniając bardziej naturalne i intuicyjne doświadczenie pisania i rysowania.Jego elastyczna podstawa może być ustawiona pod kilkoma kątami, tworząc wygodne i ergonomiczne doświadczenie użytkownika. Doskonały wybór dla szerokiej gamy kreatywnych zastosowań.
TECHNOLOGIA DOTYKOWA - POJEMNOŚCIOWA
Technologia ta wykorzystuje przewodnictwo elektryczne. Dotyk jest rejestrowany ponieważ w miejscu dotknięcia palcem szklanej powłoki pokrywającej ekran zmienia się pojemność elektryczna. Powłoka to gwarantuje nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale też trwałość i odporność na zarysowania. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Panel rozpoznaje dotyk wykonywany palcem (także w rękawiczce lateksowej) lub specjalnym rysikiem.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ProLite T2255MSC |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 260 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 478.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.249 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 360 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 16 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 289.5 mm |
| Szerokość | 493.5 mm |
| Głębokość | 48.5 mm |
| Waga | 3.2 kg |