Producenci
IIYAMA Monitor 21.5 cala XU2294HSU-B2 VA,FHD,HDMI,DP,USB3.0,2x2W,VESA
Opis
21.5 monitor Full HD z matrycą VA
ProLite XU2294HSU z matrycą w technologii VA zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów przy szerokim kącie widzenia. Za sprawą smukłej i stylowej ramki monitor jest idealnym wyborem do konfiguracji z wieloma monitorami, zarówno w przestrzeni biurowej, jak i w domowym środowisku. Został wyposażony w głośniki, gniazdo słuchawkowe, 2-portowy USB 3.0 hub, połączenie HDMI,DisplayPort oraz funkcję redukcji niebieskiego światła, która pozwala na ograniczenie uczucia zmęczonych oczu.
Matryca VA
Technologia VA gwarantuje wyższy kontrast, lepsze odwzorowanie barw i większe kąty widzenia niż najbardziej popularna technologia TN. Obraz będzie wyglądał dobrze niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy.
W trosce o zdrowie naszych oczu
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | ProLite XU2294HSU |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 260.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 478.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.249 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 85 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | ErP |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 13 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 363 mm |
| Szerokość | 493.5 mm |
| Głębokość | 200 mm |
| Waga | 2.7 kg |