Producenci
IIYAMA Monitor 21.5 cala XUB2292HSU-B6 IPS,100Hz,FreeSync,PIVOT,0.4ms,HDMI, DP,4xUSB(3.2),2x2W,HAS(150mm)
Opis
PROLITE XUB2292HSU-B6
21.5" panel w technologii IPS z regulowaną wysokością podstawy i częstotliwością odświeżania 100 Hz
Stylowa konstrukcja ProLite XUB2292HSU, sięgająca od krawędzi do krawędzi, czyni go idealnym do zestawienia z wieloma monitorami. Technologia panelu IPS zapewnia precyzyjne i spójne odwzorowanie kolorów, oraz szerokie kąty widzenia. Dzięki częstotliwości odświeżania wynoszącej 100 Hz i funkcji FreeSync, użytkownik doświadczy natychmiastowej, wyczuwalnej poprawy płynności obrazu.
Wysokie parametry kontrastu i jasności pozwalają na doskonałą wydajność podczas pracy nad projektami fotograficznymi i projektowaniem stron internetowych. Dodatkowo, monitor jest wyposażony w głośniki, 2-portowy hub USB 3.2, gniazdo słuchawkowe, złącza HDMI i DisplayPort, a także funkcję redukcji niebieskiego światła w celu zmniejszenia zmęczenia oczu i zwiększenia komfortu użytkownika oraz regulowaną podstawę 150mm. To 21.5" urządzenie stanowi doskonały wybór zarówno do konfiguracji wielomonitorowej, jak i do zastosowań biurowych.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | ProLite XUB2292HSU-B6 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 267.8 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 476.1 mm |
| Plamka matrycy | 0.248 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 0.4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 115 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 14 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 336.5 mm |
| Wysokość (maks.) | 486.5 mm |
| Szerokość | 489.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 109.5 mm |
| Waga z podstawą | 4.5 kg |