IIYAMA Monitor 22 TF2215MC-B2 pojemnościowy 10pkt pianka IPS DP HDMI
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: IIYAMA
Kod produktu: 1_702221
Opis
Monitor  ProLite TF2215MC-B2
22-calowy monitor open frame z funkcją dotyku through glass
Dotyk przez szkło
Technologia dotykowa - Pojemnościowa
Open frame brackets
Piankowa otulina
Piankowa otulina (8mm) wzdłuż krawędzi obudowy zapewnia idealne dopasowanie monitora do miejsca montażu i dodatkowo chroni przed przenikaniem kurzu.
Powłoka zapobiegająca odciskom palców
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
ProLite TF2215MC-B2
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 21.5"
Typ matrycy TFT IPS
Ekran dotykowy Tak
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 267.786 mm
Obszar widzialny w poziomie 476.064 mm
Plamka matrycy 0.24795 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 14 ms
Jasność 350 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość pozioma min. 31.4 kHz
Częstotliwość pozioma max. 82 kHz
Częstotliwość pionowa min. 56 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B)
Gniazda we/wy 1 x 15-pin D-Sub
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Certyfikaty CU
Certyfikaty TUV
Certyfikaty CE
Certyfikaty CB
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 21 W
Klasa energetyczna F
Akcesoria w zestawie
  • Kabel zasilający
  • Kabel USB
  • Kabel HDMI
  • Kabel DP
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Instrukcja bezpieczeństwa
  • Zasilacz
  • Touch Panel Driver Disk (CD-ROM)
  • Listwy montażowe
  • Zewnętrzny panel sterujący
Kolor Czarny
Wysokość 315 mm
Szerokość 520 mm
Głębokość 42.5 mm