Producenci
IIYAMA Monitor 22 cale XUB2293HS-B5 IPS,HDMI,DP,HAS(150mm),2x1W
Opis
XUB2293HS to stylowy monitor, który doskonale sprawdzi się w aplikacjach wymagających łączenia ekranów. Matryca w technologii IPS zapewnia doskonałe odwzorowanie barw i szerokie kąty widzenia. Wysoki kontrast i jasność oznaczają, że monitor doskonale sprawdzi się jako narzędzie pracy fotografa i do projektowania stron internetowych. Został wyposażony w głośniki, gniazdo słuchawkowe, HDMI i DisplayPort oraz funkcję redukcji niebieskiego światła, pozwalającą na ograniczenie uczucia zmęczonych oczu. Dodatkowo posiada ergonomiczną stopkę o regulacji wysokości do 150 mm.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | XUB2293HS-B5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 260.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 478.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.249 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 3 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 84 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 14 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 329 mm |
| Wysokość z podstawą | 479 mm |
| Szerokość | 493.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 209.5 mm |
| Waga | 4.3 kg |