Producenci
IIYAMA Monitor 23,8 cala G2445HSU-B2 IPS, FHD, 100Hz, 1ms, 2xUSB, 300cd
Opis
G-MASTER G2445HSU-B2
Wyprzedź konkurencję dzięki G2445HSU z technologią panelu IPS i 1ms MPRT
Pozwól sobie na wyjątkową doskonałość w grach dzięki 24 G2445HSU. Ten monitor oferuje najnowocześniejszą technologię paneli IPS, częstotliwość odświeżania 100 Hz i ultraszybki czas reakcji 1 ms MPRT. Przenieś swoją przygodę z grami na wyższy poziom dzięki technologii Adaptive Sync i funkcji Black Tuner, które zapewniają krystalicznie czystą widoczność nawet w najciemniejszych scenach.
- 1ms
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane. - Technologia IPS
Matryca IPS zapewnia pokrycie 100% kolorów sRGB i gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia w czasie każdej bitwy. - Technologia FreeSync
Technologia AMD FreeSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę. - Black Tuner
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | G2445HSU-B2 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 110 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 18 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 397 mm |
| Szerokość | 538.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 192.5 mm |
| Waga z podstawą | 3 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | 3 lata door to door zewnętrzna |
| Video |