Producenci
IIYAMA Monitor 23.8 cala G2450HS-B1 VA,FHD,75Hz,1ms,Freesync,HDMI,DP,2x2W
Opis
G-MASTER G2450HS-B1
Zyskaj przewagę dzięki G2450HS z panelem VA i MPRT 1 ms
Wyposażony w technologię VA z częstotliwością odświeżania 75 Hz i MPRT 1 ms, 24-calowy Full HD G2450HS gwarantuje super jakość obrazu. Możliwość dostosowania ustawień ekranu za pomocą predefiniowanych i niestandardowych trybów gry wraz z funkcją Black Tuner zapewnia całkowitą kontrolę nad ciemnymi scenami i sprawia, że szczegóły są zawsze wyraźnie widoczne.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | G2450HS-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Plamka matrycy | 0.274 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 85 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 19 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 398.5 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Głębokość z podstawą | 192.5 mm |
| Waga z podstawą | 3.1 kg |