IIYAMA Monitor 23.8 cala ProLite XUB2493HS-B6 IPS.HDMI.DP.2x2W.HAS
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
602.70
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: IIYAMA
Kod produktu: 1_917392
Opis
PROLITE XUB2493HS-B6
24" monitor z matrycą IPS, bez ramek z 3 stron i stopą z regulacją wysokości. Stylowy, bezramkowy design sprawia, że ProLite XUB2493HS jest idealnym rozwiązaniem dla wielomonitorowych zastosowań. Panel w technologii IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów przy szerokim kącie widzenia. Dzięki wysokim wartością regulacji obrazu monitor zapewni doskonałą wydajność podczas pracy przy projektowaniu graficznym lub tworzeniu stron internetowych. Został wyposażony w głośniki, gniazdo słuchawkowe, HDMI i DisplayPort oraz funkcję redukcji niebieskiego światła, pozwalającą na ograniczenie uczucia zmęczonych oczu. Dodatkowo posiada ergonomiczną stopę o regulacji wysokości do 150 mm.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
ProLite XUB2493HS
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 23.8''
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 296.5 mm
Obszar widzialny w poziomie 527 mm
Plamka matrycy 0.275 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 0.5 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 1 300:1
Kontrast dynamiczny 80 000 000:1
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 115 kHz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty TCO
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 16 W
Klasa energetyczna E
Akcesoria w zestawie
  • Kable: zasilający, HDMI
  • Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa
Kolor Czarny
Wysokość (maks.) 493 mm
Wysokość z podstawą 343 mm
Szerokość 539.5 mm
Głębokość z podstawą 209.5 mm