Producenci
IIYAMA Monitor 23.8 cala X2483HSU-B5 VA,HDMI,DP,USBx2,2x2W,ACR-80M:1
Opis
PROLITE X2483HSU-B5
24-calowy monitor z portem USB
ProLite XB2483HSU-B5 to 23,8-calowy monitor z panelem AMVA, który gwarantuje dokładne i spójne odwzorowanie kolorów przy szerokim kącie widzenia. Monitor został wyposażony w głośniki, 2-portowy USB hub, gniazdo słuchawkowe, HDMi i DisplayPort oraz funkcję redukcji niebieskiego światła, pozwalającą na ograniczenie uczucia zmęczonych oczu. Produkt jest zgody z certyfikatami TCO i Energy Star. Jest idealnym rozwiązaniem dla środowiska biznesowego, edukacji oraz samorządów.
OVERDRIVE ON / OFF
W czasie wyświetlania bardzo szybkich grafik obraz na Twoim monitorze może być czasem nieostry. Włączenie funkcji OverDrive wyeliminuje te nieostrości.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ProLite X2483HSU-B5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 18 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 406.5 mm |
| Szerokość | 552.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 232 mm |
| Waga z podstawą | 3.9 kg |