Producenci
IIYAMA Monitor 23.8 cala XUB2492HSU-B6 IPS,HDMI,DP,100Hz,PIVOT,USB,HAS/150mm
Opis
PROLITE XUB2492HSU-B6
24" panel w technologii IPS z regulowaną wysokością podstawy i częstotliwością odświeżania 100 Hz
Stylowa konstrukcja ProLite XUB2492HSU, sięgająca od krawędzi do krawędzi, czyni go idealnym do zestawienia z wieloma monitorami. Technologia panelu IPS zapewnia precyzyjne i spójne odwzorowanie kolorów, oraz szerokie kąty widzenia. Dzięki częstotliwości odświeżania wynoszącej 100 Hz i funkcji FreeSync, użytkownik doświadczy natychmiastowej, wyczuwalnej poprawy płynności obrazu. Wysokie parametry kontrastu i jasności pozwalają na doskonałą wydajność podczas pracy nad projektami fotograficznymi i projektowaniem stron internetowych. Dodatkowo, monitor jest wyposażony w głośniki, 2-portowy hub USB 3.2, gniazdo słuchawkowe, złącza HDMI i DisplayPort, a także funkcję redukcji niebieskiego światła w celu zmniejszenia zmęczenia oczu i zwiększenia komfortu użytkownika oraz regulowaną podstawę 150mm. To 24" urządzenie stanowi doskonały wybór zarówno do konfiguracji wielomonitorowej, jak i do zastosowań biurowych.
HAS (150MM) + PIVOT
Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | ProLite XUB2492HSU-B6 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 0.4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 115 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 15 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość (maks.) | 493 mm |
| Wysokość z podstawą | 343 mm |
| Szerokość | 539.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 209.5 mm |
| Waga z podstawą | 4.9 kg |