Producenci
IIYAMA Monitor 23.8 cala XUB2492HSU-W5 IPS,HDMI,DP,VGA,USB,HAS(150mm),biały
Opis
Stylowa konstrukcja od krawędzi do krawędzi sprawia, że ProLite XUB2492HSU idealnie nadaje się do konfiguracji z wieloma monitorami. Technologia panelu IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów przy szerokim kącie widzenia. Wysokie wartości kontrastu i jasności oznaczają, że monitor zapewni doskonałe osiągi podczas fotografowania i projektowania stron internetowych. Wyposażony w głośniki, 2-portowy koncentrator USB, gniazdo słuchawkowe, złącza HDMI i DisplayPort, funkcję redukcji niebieskiego światła w celu zmniejszenia zmęczenia oczu oraz ergonomiczną podstawę z regulacją wysokości 150 mm dla optymalnego komfortu użytkownika, sprawiają, że ten 24-calowy monitor jest doskonałym wyborem.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | ProLite XUB2492HSU |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 86 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | WEEE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 15 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość z podstawą | 343 mm |
| Szerokość | 539.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 209.5 mm |
| Waga z podstawą | 5.3 kg |