Producenci
IIYAMA Monitor 23.8 cala XUB2493QSU-B5 IPS,QHD,HDMI,DP,HAS(150mm),2x2W,USB3.0
Opis
PROLITE XUB2493QSU-B5
24" bezramkowy z 3 stron monitor z matrycą IPS i stopką z regulacją wysokości
Stylowy, bezramkowy design sprawia, że ProLite XUB2493QSU jest idealnym rozwiązaniem dla wielomonitorowych zastosowań. Panel w technologii IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów przy szerokim kącie widzenia. Dzięki wysokim wartością regulacji obrazu monitor zapewni doskonałą wydajność podczas pracy przy projektowaniu graficznym lub tworzeniu stron internetowych. Stopa z regulacją wysokości 150 mm i funkcjami pivot i swivel zapewnia dużą uniwersalność i komfort użytkowania. XUB2493QSU oferuje rozdzielczość WQHD (2560 x 1440), co oznacza, że na ekranie mieści się prawie 77% więcej informacji niż na wyświetlaczu Full HD. Jest to świetny wybór zarówno do wielomonitorowego Digital Signage, jak i do zastosowań biurowych.
TECHNOLOGIA IPS
Matryce IPS są doceniane ze względu na szerokie kąty widzenia i dokładne, naturalne odwzorowanie kolorów. Sprawdzą się szczególnie tam, gdzie najważniejszą rolę odgrywają kolory.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ProLite XUB2493QSU |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 526.9 mm |
| Plamka matrycy | 0.206 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 90 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 17 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość (maks.) | 493 mm |
| Wysokość z podstawą | 343 mm |
| Szerokość | 539.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 209.5 mm |
| Waga z podstawą | 5.8 kg |