IIYAMA Monitor 23.8 cala XUB2493QSU-B5 IPS,QHD,HDMI,DP,HAS(150mm),2x2W,USB3.0
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
990.60
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: IIYAMA
Kod produktu: 1_873870
Opis
PROLITE XUB2493QSU-B5
24" bezramkowy z 3 stron monitor z matrycą IPS i stopką z regulacją wysokości
Stylowy, bezramkowy design sprawia, że ProLite XUB2493QSU jest idealnym rozwiązaniem dla wielomonitorowych zastosowań. Panel w technologii IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów przy szerokim kącie widzenia. Dzięki wysokim wartością regulacji obrazu monitor zapewni doskonałą wydajność podczas pracy przy projektowaniu graficznym lub tworzeniu stron internetowych. Stopa z regulacją wysokości 150 mm i funkcjami pivot i swivel zapewnia dużą uniwersalność i komfort użytkowania. XUB2493QSU oferuje rozdzielczość WQHD (2560 x 1440), co oznacza, że na ekranie mieści się prawie 77% więcej informacji niż na wyświetlaczu Full HD. Jest to świetny wybór zarówno do wielomonitorowego Digital Signage, jak i do zastosowań biurowych.
TECHNOLOGIA IPS
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
ProLite XUB2493QSU
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 23.8''
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 296.4 mm
Obszar widzialny w poziomie 526.9 mm
Plamka matrycy 0.206 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 4 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kontrast dynamiczny 80 000 000:1
Częstotliwość pozioma min. 15 kHz
Częstotliwość pozioma max. 90 kHz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 3 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty Energy Star
Certyfikaty PSE
Certyfikaty TUV
Certyfikaty UKCA
Certyfikaty EAC
Certyfikaty REACH
Certyfikaty ErP
Certyfikaty CE
Certyfikaty VCCI
Certyfikaty WEEE
Certyfikaty RoHS
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 17 W
Klasa energetyczna D
Akcesoria w zestawie
  • Kable: zasilający, USB, HDMI, DP
  • Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa
Kolor Czarny
Wysokość (maks.) 493 mm
Wysokość z podstawą 343 mm
Szerokość 539.5 mm
Głębokość z podstawą 209.5 mm