Producenci
IIYAMA Monitor 24 T2454MSC-B1AG pojemnościowy 10PKT, IP, powłoka AG
Opis
ProLite T2454MSC-B1AG
24" monitor z 10 kompatybilnymi punktami dotykowymi, matrycą w technologii IPS i powłoką antyrefleksyjną
iiyama T2454MSC-B1AG to 24-calowy monitor Full HD multi-touch wykorzystujący technologię pojemnościową i wyposażony w gwarantującą doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia matrycę w technologii IPS dodatkowo wzbogaconą o zapewniającą doskonałą czytelność obrazu w mocno oświetlonych lub nasłonecznionych pomieszczeniach powłokę antyrefleksyjną. Konstrukcja monitora opiera się na solidnej stopie zapewniającej szeroki zakres regulacji położenia ekranu. iiyama T2454MSC-B1AG doskonale sprawdzi się w szeregu zastosowań związanych z obsługą wymagających interaktywnych aplikacji.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ProLite T2454MSC-B1AG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 24 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 388 mm |
| Szerokość | 540.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 128 mm |
| Waga | 5.5 kg |