Producenci
IIYAMA Monitor 24 cale GB2470HSU-B6 0.2ms,IPS,DP,HDMI,180Hz
Opis
G-MASTER GB2470HSU-B6
Uwolnij swój cały potencjał gracza dzięki GB2470HSU Red Eagle z matrycą Fast IPS
Zdobądź przewagę nad konkurencją i uwolnił swój cały potencjał gracza dzięki 24" G2470HSU z 0.2ms MPRT i częstotliwością odświeżania 180Hz. Uzbrojenie w technologię AdaptiveSync pozwala na podejmowanie decyzji w ułamku sekundy, eliminując smużenie i rozmycie obrazu. Natomiast możliwość regulacji jasnych i ciemnych tonów za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą widoczność w zacienionych obszarach, a panel w technologii IPS jest gwarantem wysokiej jakość obrazu. Dodatkowo, monitor jest wyposażony w ergonomiczną podstawę o regulowanej wysokości 150 mm, pozwalającą na dostosowanie pozycji monitora do własnych preferencji.
Dostępny także ze stopą bez regulacji wysokości: G-Master G2470HSU-B6
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | G-MASTER GB2470HSU-B6 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 0.2 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 225 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | Eyesafe Display |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | REACH |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 18 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 505 mm |
| Szerokość | 539.5 mm |
| Głębokość | 171 mm |
| Waga | 4.5 kg |