Producenci
IIYAMA Monitor 24 cale XU2495WSU-B7 IPS,16:10,300cd,4ms,HDMI,DP,3xUSB(3.2), 1xUSB-c,2x2W,FlickerFree
Opis
PROLITE XU2495WSU-B7
24 cale monitor bez obramowania z 3 stron, z matrycą IPS (In-Plane-Switching) i formatem obrazu 16:10
Zapewnia doskonałą wydajność w aplikacjach graficznych CAD i jest idealny dla uniwersytetów, korporacji i rynków finansowych. ProLite XU2495WSU-B7 wyposażony jest w panel IPS o natywnej rozdzielczości 1920 x 1200, oferujący dokładne i spójne odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | PROLITE XU2495WSU-B7 |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 24.1" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 324 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 518.4 mm |
| Plamka matrycy | 0.27 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 60 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 95 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 17 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 426 mm |
| Szerokość | 533.5 mm |
| Głębokość | 190 mm |
| Waga | 3.6 kg |