Producenci
IIYAMA Monitor 24 cale XUB2497HSU-B1 IPS.HDMI.DP.2x2W.2xUSB(2.0).HAS(150mm). 250cd.1ms.100Hz
Opis
PROLITE XUB2497HSU-B1
24 calowy monitor w technologii IPS z regulowaną wysokością podstawy i częstotliwością odświeżania 100 Hz
Stylowa konstrukcja od krawędzi do krawędzi sprawia, że ProLite XUB2497HSU jest idealny do konfiguracji z wieloma monitorami. Technologia panelu IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia. Częstotliwość odświeżania 100 Hz wraz z funkcją AdaptiveSync zapewnia natychmiastową, odczuwalną poprawę płynności obrazu. Wysokie wartości kontrastu i jasności oznaczają, że monitor zapewni doskonałą wydajność przy projektowaniu fotografii i stron internetowych. Wyposażony w głośniki, hub USB 2.0, gniazdo słuchawkowe, złącza HDMI i DisplayPort, funkcję redukcji niebieskiego światła zmniejszającą zmęczenie oczu oraz ergonomiczną podstawę o regulowanej wysokości 150 mm dla optymalnego komfortu użytkownika, sprawia, że ten 24-calowy monitor jest doskonałym wyborem zarówno do konfiguracji wielomonitorowych, jak i zastosowań biurowych.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | PROLITE XUB2497HSU-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 110 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | ErP |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 18 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 350 mm |
| Wysokość (maks.) | 500 mm |
| Szerokość | 538.5 mm |
| Głębokość | 209.5 mm |