Producenci
IIYAMA Monitor 24.1 cala XUB2495WSU-B5 IPS,16:10,HAS(150mm),4xUSB
Opis
PROLITE XUB2495WSU-B5
24-calowy monitor bez obramowania z 3 stron, z matrycą IPS (In-Plane-Switching), regulacją wysokości i formatem obrazu 16:10. Gwarantujący doskonałą jakość obrazu, ProLite XUB2495WSU-5 to doskonały wybór do profesjonalnych zastosowań biznesowych. Matryca IPS oferuje doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia. Rozdzielczość 1920 x 1200 w połączeniu ze stopą z regulacją wysokości 150mm i funkcją PIVOT zapewniają wysoki komfort użytkowania.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ProLite XUB2495WSU-5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 24.1" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 324 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 518.4 mm |
| Plamka matrycy | 0.27 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 24 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 82 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 17 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 364 mm |
| Wysokość (maks.) | 514 mm |
| Szerokość | 532 mm |
| Głębokość | 209.5 mm |
| Waga | 5.8 kg |