Producenci
IIYAMA Monitor 27 cali GB2730QSU-B5 WQHD,HDMI,DP,DVI,USB3.0,75Hz,HAS(150mm)
Opis
G-MASTER GB2730QSU-B5
Silver Crow wejdź w nowy wymiar
27-calowy G-Master GB2730QSU z klanu Silver Crow zabierze Cię w podróż do zupełnie nowego wymiaru gier. Rozdzielczość 2560x1440 oznacza, że ekran oferuje przestrzeń o 77% większą niż standardowy wyświetlacz full HD. Z Silver Crow nic nie umknie więc Twojej uwadze. Wszystkie najdrobniejsze szczegóły będą zawsze doskonale widoczne. Funkcja redukcji niebieskiego światła i technologia flicker free tworzą tarczę ochronną, dzięki której Twój wzrok zachowa ostrość, a czas reakcji wynoszący 1 milisekundę wraz z technologią FreeSync pozwolą Ci śmiało stawić czoła nawet najtrudniejszym przeciwnikom. Z Silver Crow nic nie jest dziełem przypadku. Losy rozgrywki są tylko w Twoich rękach.
TECHNOLOGIA FREESYNC
Technologia AMD FreeSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę.WQHD Dzięki oferującej 77% więcej powierzchni roboczej rozdzielczośći WQHD 2560x1440, nic nie umknie Twojej uwadze.
WQHD
Dzięki oferującej 77% więcej powierzchni roboczej rozdzielczośći WQHD 2560x1440, nic nie umknie Twojej uwadze.
GŁOŚNIKI I WYJŚCIE SŁUCHAWKOWE
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
PREDEFINIOWANE I NIESTANDARDOWE TRYBY GIER
Sam zdecyduj! Wybierz jeden z predefiniowanych trybów gier (min. FPS i strategia) lub sam dobierz i zapamiętaj swoje ulubione ustawienia obrazu.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | G-Master GB2730QSU |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TN LED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 89 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 335 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 596 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | RoHS |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 30 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 400 mm |
| Szerokość | 613.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 252 mm |
| Waga z podstawą | 5.8 kg |