Producenci
IIYAMA Monitor 27 cali GB2790QSU-B1 + Gra Dead Island 2 PC
Opis
GOLD PHOENIX G-MASTER GB2790QSU-B1 + Gra Dead Island 2 PC
Kontroluj grę z 240Hz GB2790QSU Gold Phoenix
Monitor Gold Phoenix pozwoli Ci wspiąć się na wyżyny Twoich gamingowych możliwości. Wyposażony w najnowsze technologie, w tym FreeSync Premium, 27" Gold Phoenix oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 240Hz i oszałamiający czas reakcji 1 ms MPRT, dzięki czemu Twój sprzęt nigdy Cię nie spowolni.
Matryca Fast IPS gwarantuje doskonałą jakość obrazu, a możliwość regulacji jasności i ciemnych odcieni za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą widoczność w zacienionych obszarach. Dzięki stopce z regulacją wysokości zadbasz o swój komfort podczas gamingowych maratonów dopasowując położenie ekranu do swoich potrzeb.
240HZ & 1MS MPRT
Panel w technologii Fast IPS 240Hz gwarantuje wysoką wierność odtwarzanych obrazów, wyjątkowo dokładne odwzorowanie kolorów i żywe sceny bitewne. Jednocześnie zapewnia oszałamiający czas reakcji ruchomego obrazu (MPRT) wynoszący 1 ms.
TECHNOLOGIA FREESYNC PREMIUM
Ten monitor gwarantuje redukcję opóźnień i obsługuje technologię LFC (Low Framerate Compensation), dzięki czemu pozwala wyeliminować wszelkie problemy związane z zacinaniem lub rwaniem obrazu praktycznie przy dowolnej liczbie klatek na sekundę.
BLACK TUNER
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.
PREDEFINIOWANE I NIESTANDARDOWE TRYBY GIER
Sam zdecyduj! Wybierz jeden z predefiniowanych trybów gier (min. FPS i strategia) lub sam dobierz i zapamiętaj swoje ulubione ustawienia obrazu.
GŁOŚNIKI I WYJŚCIE SŁUCHAWKOWE
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Dane techniczne
| Separator | Monitor GB2790QSU-B1 |
| Separator | Gra Dead Island 2 PC |
| Etykieta energetyczna | |
| Model | G-MASTER GB2790QSU-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Data premiery | 2023-04-21 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Platforma | PC |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Gatunek | RPG akcji |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Wersja językowa | Polskie napisy |
| Wersja językowa | Angielska |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Tryby gry | Singleplayer |
| Tryby gry | Internet |
| Tryby gry | Multiplayer |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Wymagania wiekowe | od 18 lat |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Nośnik | DVD |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 352 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | UKCA |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 33 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 539.5 mm |
| Szerokość | 614 mm |
| Głębokość z podstawą | 256 mm |
| Waga z podstawą | 5.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|