Producenci
IIYAMA Monitor 27 cali XU2793QS-B6 IPS,QHD,100Hz,HDMI,DP
Opis
PROLITE XU2793QS-B6
Stylowa konstrukcja od krawędzi do krawędzi sprawia, że ProLite XU2793QS jest idealnym wyborem do konfiguracji z wieloma monitorami. Technologia panelu IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia. Częstotliwość odświeżania 100 Hz wraz z funkcją AdaptiveSync gwarantują natychmiastową i dostrzegalną poprawę płynności obrazu. Natomiast rozdzielczość WQHD (2560 x 1440) i wysokie wartości kontrastu oraz jasności sprawiają, że monitor zapewni doskonałą wydajność przy projektowaniu stron internetowych. Monitor został wyposażony w głośniki, gniazdo słuchawkowe, złącza HDMI i DisplayPort oraz funkcję redukcji niebieskiego światła, która zmniejsza zmęczenie oczu.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | PROLITE XU2793QS-B6 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 151 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 22 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria opcjonalne |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 435 mm |
| Szerokość | 613.5 mm |
| Głębokość | 189 mm |
| Waga | 4.1 kg |