Producenci
IIYAMA Monitor 27 cali XUB2792HSC-B5 IPS,FHD,USB-C,HDMI,DP,USB3.0,HAS(150mm)
Opis
Wyposażony w złącze USB-C, XUB2792HSC pozwala uprościć miejsce pracy, używając jednego kabla do zasilania i ładowania notebooka z monitora. Matryca IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów przy szerokich kątach widzenia. Funkcja redukcji niebieskiego światła z technologią LCD bez migotania zmniejsza zmęczenie oczu i zapewnia wygodniejsze oglądanie. Dostarczany ze stojakiem o regulowanej wysokości 150 mm z funkcjami obracania, XUB2792HSC pozwala łatwo dostosować pozycję ekranu do własnych preferencji.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | ProLite XUB2792HSC |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.8 mm |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 85 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | UKCA |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 20 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 393.5 mm |
| Szerokość | 612 mm |
| Głębokość z podstawą | 209.5 mm |
| Waga z podstawą | 6.6 kg |