Producenci
IIYAMA Monitor 27 cali XUB2792QSC-B5 IPS,QHD,USB-C,HDMI,DP,USB3.0,HAS(150mm)
Opis
PROLITE XUB2792QSC-B5
27" monitor z panelem WQHD IPS, ergonomiczną podstawą i złączem USB-C
Wyposażony w złącze USB typu C, XUB2792QSC dzięki jednemu kablowi służącemu do zasilania (65 W) i ładowania laptopa przez kabel monitora, pozwala uporządkować przestrzeń roboczą i stworzyć solidną podstawę dla hybrydowych przestrzeni biurowych. Za sprawą technologii LCD IPS i rozdzielczości WQHD (2560 x 1440), które zapewniają doskonałą jakość kolorów i szeroki kąt widzenia, monitor idealnie sprawdzi się podczas używania wymagających aplikacji biurowych oraz programów typu CAD. Wyposażony w głośniki, gniazdo słuchawkowe, funkcję redukcji niebieskiego światła, która pozwala na ograniczenie uczucia zmęczonych oczu, oraz ergonomiczną podstawę.Zgodność z TCO oraz bardzo niskie zużycie energii sprawiają, że XUB2792QSC jest idealną propozycją dla nowoczesnego, przyjaznego środowisku, a zarazem wysoce wydajnego miejsca pracy.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | PROLITE XUB2792QSC-B5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 120 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 394.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 544.5 mm |
| Szerokość | 613.5 mm |
| Głębokość | 209.5 mm |
| Waga | 6.8 kg |