Producenci
IIYAMA Monitor 27 cali XUB2792QSU-B5 IPS,QHD,HAS(150mm),DVI,HDMI,DP,USB
Opis
PROLITE XUB2792QSU-B5
27-calowy panel w technologii IPS, bezramkowy monitor o rozdzielczości WQHD
Stylowa konstrukcja bez ramek z 3 stron sprawia, że ProLite XUB2792QSU idealnie nadaje się do konfiguracji z wieloma monitorami. Technologia panelu IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów przy szerokich kątach widzenia, a rozdzielczość WQHD (2560 x 1440) oznacza, że XUB2792QSU może pomieścić na ekranie prawie 77% więcej informacji niż wyświetlacz Full HD. Wysokie wartości kontrastu i jasności oznaczają, że monitor zapewni doskonałą wydajność podczas fotografowania i projektowania stron internetowych. Wyposażony w głośniki, 2-portowy koncentrator USB, gniazdo słuchawkowe, złącza HDMI i DisplayPort, funkcję redukcji niebieskiego światła w celu zmniejszenia zmęczenia oczu oraz ergonomiczną podstawę z regulacją wysokości 150 mm dla optymalnego komfortu użytkownika, ten 27-calowy monitor staje się doskonałym wyborem zarówno dla wielu -monitorowanie konfiguracji i aplikacji biurowych.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | ProLite XUB2792QSU |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 89 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 394 mm |
| Szerokość | 613.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 209.5 mm |
| Waga z podstawą | 6.8 kg |